Články a aktuality

Novinka

Novinka v nabídce benefitů: 10 000 Kč měsíčně / služební auto

BenefityLékárnynáborový příspěvek

Pro vybrané lokality jsme připravili nový náborový benefit ve formě 10 000 Kč měsíčně do mzdy nebo služebního auta po dobu 2 let od…

Celý článek

Být HOOPER je cool!

Příspěvek naší kolegyně Jolči Vyhnálkové o práci létajícího lékárníka neboli hoopera. Co si na své práci užívá?

Akademie Dr. Max ZDRAVÁ A SEBEJISTÁ

Záněty močových cest byly jedním z hlavních témat odborné konference věnované zdraví ženy. Jak je správně léčit? Jak předcházet návratu potíží? Co si odnést do expedice?

Farmaceutický asistent

Nový náborový příspěvek 120 000 Kč pro farmaceutické asistent(k)y

Udělejte si radost novým pracovním místem a náborovým příspěvkem 100 000 Kč. Nabízíme ho novým kolegům a kolegyním na pozici farmaceutický asistent.

Akademie Dr. Max ZDRAVÁ ÚSTA

V rámci Dr. Max Akademie ZDRAVÁ ÚSTA jsme se zaměřili na struktury a funkce ústní dutiny, zubní kaz a poruchy měkkých tkání, zubní implantáty a v neposlední řadě také na zásady správné ústní hygieny.

Akademie Dr. Max BŘIŠNÍ LABYRINT

Nemoci střev a jater byly tématem letošní jarní Akademie, která proběhla v průběhu května 2023 v Ostravě, Brně a Praze. Jaké informace zazněly? Co si účastníci odnesli do praxe? A co dalšího jsme si pro ně připravili?

Akademie Dr. Max TŘEMI SMĚRY

Tématem únorové odborné konference byly nemoci ušní, nosní a krční a možnosti jejich řešení. Co na konferenci zaznělo? Co si odnést do expediční praxe?

Lege artis

Lege artis. Pacient je v lékárnách Dr.Max na prvním místě. Aby se o něj mohl náš špičkový zdravotnický personál nadstandardně postarat…

Mgr. Matej Nižník: Môj príbeh

Absolventem Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach, manažerem dvou lékáren již o 7 měsíců později. Jaká je cesta slovenských kolegů za české táry?…