Získejte náborový příspěvek čtvrt milionu korun

I v letošním roce otevíráme program „Náborový příspěvek“, který má za cíl podpořit nástupy do lékáren, které jsou dlouhodobě obtížně obsaditelné. Novým anebo stávajícím kolegům na pozici Lékárník asistent nebo Vedoucí lékárník nabízíme finanční příspěvek ve výši až 250 000 Kč, pokud se rozhodnou v dané lokalitě pracovat, případně se za prací do této lokality přestěhovat. Neváhejte dlouho, máme jen omezený počet míst.

Jednou z podmínek získání příspěvku je uzavření smlouvy, ve které se zavazujete odpracovat alespoň tři roky při plném úvazku ve vámi vybraném městě. Příspěvek vám rozdělíme do tří splátek, které vám budou vyplaceny během dvou let. U interních kandidátů je zavedena podmínka, že se musí jednat o přesun z místa, které na seznamu není, a zároveň jejich současné bydliště musí být vzdáleno minimálně 80 km od místa, kam se chtějí přestěhovat. Noví kolegové mohou nastoupit do lékárny v kterémkoliv vypsaném městě.

Lokality, na které se vztahuje náborový příspěvek (od 12. 9. 2023): Praha, Chomutov, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Plzeň, Žatec, Mariánské Lázně, Teplice, Slaný, Most, Ostrov, Klášterec nad Ohří, Kladno, České Budějovice, Domažlice, Rakovník, Tábor.

Vyberte si svoji preferovanou lokalitu ve filtru na stránce

a v krátkém formuláři nám o sobě vyplňte základní informace. Do několika dnů se Vám ozveme.

Pokud byste se rádi zeptali na cokoli ohledně náborového příspěvku, napište kolegovi na e-mail nebo se mu ozvěte na telefonní číslo: +420 739 329 179.

Těšíme se na Vás.