Pro studenty vysokých škol

Odborná praxe

Rozhoduješ se, kde absolvovat půlroční odbornou praxi? V našich lékárnách tě plnohodnotně zapojíme do jejich fungování a vyjdeme ti vstříc při výběru konkrétní lékárny i plánování směn.

Díky našemu novému adaptačnímu plánu projdeš během pěti týdnů všemi předepsanými činnostmi, které budeš potřebovat pro svou budoucí profesi. Čekají tě odborné i praktické e-learningy, materiály k přípravě na státnice i přednostní přihlašování na naše OTC workshopy, které započítáváme do praxe.

Finančně odměňujeme praxe studentů 5. ročníku všech farmaceutických fakult s výjimkou FaF v Hradci Králové, kde je praxe rozdělena do 4. a 5. ročníku. U těchto studentů je praxe finančně ohodnocena už od 4. ročníku.

Odbornou praxi u nás můžeš absolvovat také v 1.-3. ročníku studia. Vyplň nám krátký formulář kliknutím na tlačítko níže a kolega Kuba Syřínek ti napíše.

Mám zájem
Stipendijní program Dr. Max

Hoď za hlavu starosti s brigádami, s naším stipendiem budeš samostatný/á už při studiu. V rámci stipendia můžeš část praxe strávit v zahraničí nebo se účastnit akcí, které pořádáme speciálně pro naše stipendisty.

Ve 4. ročníku nabízíme stipendium až 30 000 Kč, v 5. ročníku až 50 000 Kč spolu s vyšší odměnou za praxi. Zároveň ti budeme držet pracovní místo v lokalitě, kterou si sám vybereš (stipendium neposkytujeme v Brně a Hradci Králové).

Pokud se chceš dozvědět více, kontaktuj nás na e-mailu

Akademie Dr. Max a odborné přednášky

Chceš si rozšířit své znalosti ze školy o zkušenosti odborníků z praxe? Na Akademii Dr. Max si můžeš poslechnout opravdové znalce svého oboru.

Akademie se konají třikrát ročně v Praze, Brně a Ostravě a jako student se jich můžeš zúčastnit zcela zdarma! Pro více informací a registraci klikni na tlačítko Mám zájem.

Ve spolupráci s univerzitami a studentskými spolky také organizujeme praktické workshopy a přednášky. Jako bonus ti poskytneme odborné materiály, které během svého studia určitě oceníš. Registrace probíhají v naší facebookové skupině Dr. Max pro studenty farmacie.

Mám zájem
Vyhlížíme brigádníky

Chceš už během studia získat cenné zkušenosti z prostředí lékárny a zároveň si přivydělat? V našich lékárnách máš několik možností.

Jako brigádník v lékárně se budeš pod dohledem zkušenějších kolegů podílet na příjmu a naskladňování zboží, sanitačních nezbytnostech a zorientuješ se v běžném chodu a uspořádání lékárny. Pokud máš o brigádu zájem, kontaktuj přímo svou vybranou lékárnu nebo nám vyplň přihlašovací formulář a my se ti ozveme.

 

Exkurze pro studenty

Zajímáš se o hromadnou a individuální přípravu léčivých přípravků? Chceš vidět, jak to vypadá ve skladu, ze kterého se distribuují léčivé přípravky do celé ČR?

Pojď s námi na exkurzi a zjisti, jak to funguje v centrálních laboratořích a distribučních skladech v Brně nebo Nučicích u Prahy. V laboratořích uvidíš praktickou ukázku zpracování IPLP od objednání až po expedici. Ve skladu ViaPharmy pochopíš, jak funguje distribuce, a získáš základní orientaci v logistice.

Aby ti neutekla registrace, sleduj termíny v naší facebookové skupině Dr. Max pro studenty farmacie.

Chci na exkurzi
MaxCamp

Studuješ 3.–⁠5. ročník farmacie a ocenil/a bys pořádnou dávku informací z praxe? Pojeď s námi na zábavně-vzdělávací víkend nabitý poznatky nejen z lékárenské praxe, ale i z fyzioterapie, dermokosmetiky a běžného života lékárníků.

Chci na Camp
Facebooková skupina

Přidej se do naší facebookové skupiny a jako první se dozvíš o všech akcích, které pro studenty farmacie připravujeme. Ve skupině najdeš i praktické návody, zajímavé články nebo nabídky brigád.

Rádi ti tam také odpovíme na vše, co tě zajímá ohledně praxí, stipendií, exkurzí a dalších příležitostí pro studenty.

Chci do skupiny
Zaměstnanecké benefity
Nabízíme řadu důležitých benefitů i spoustu drobností pro dobrou náladu.
Rodina a volný čas

5 týdnů dovolené

Stravenky ve výši 190 Kč

Příspěvek na Multisport kartu

Plán podpory na mateřské a rodičovské dovolené

Práce a vzdělávání

Interní kurzy a školení

Příspěvek na atestaci

Členské příspěvky (ČLnK a ČKFA)

Příspěvek na sanitářský kurz

Pracovní oděv zdarma

Příspěvek na obuv

Ostatní

Odměna za doporučení

Dárek k jubileu a výročí u společnosti

Příspěvky na penzijní nebo životní pojištění

Exkluzivní slevy u partnerských společností