Pro studenty vyšších odborných škol

Odborná praxe

Čeká tě odborná praxe a rozhoduješ se, kde ji absolvovat? Vyber si některou z našich lékáren, máme jich více než 440 po celém Česku.

Během praxe tě zapojíme do všech důležitých činností – od příjmu a naskladňování zboží přes přípravu IPLP až po expedici OTC. Po celou dobu ti budou nápomocní naši zkušení kolegové.

Máš zájem? Vyplň nám o sobě základní informace ve formuláři a kolegové ti napíšou.

Mám zájem
Stipendijní program Dr. Max

Chceš svou kariéru nastartovat hned po škole a mít jistotu pracovního místa ve městě, které si sám vybereš? Rádi tě v tom podpoříme!

Budeme ti finančně pomáhat po celou dobu tvého studia. S naším stipendiem můžeš získat až 60 000 Kč hrubého. Zároveň ti podržíme pracovní místo v lokalitě, kterou si sám vybereš (stipendium neposkytujeme v Hradci Králové a v Kolíně).

Pokud se chceš dozvědět více, kontaktuj nás na e-mailu .

Akademie Dr. Max a odborné přednášky

Chceš si doplnit vědomosti ze školy o znalosti odborníků z praxe? Na Akademii Dr. Max si můžeš poslechnout opravdové znalce svého oboru.

Akademie se konají třikrát ročně v Praze, Brně a Ostravě a jako student se jich můžeš zúčastnit zcela zdarma! Pro více informací a registraci klikni na tlačítko Mám zájem.

Ve spolupráci se školou můžeme pro tvou třídu také zorganizovat odborné přednášky propojené s lékárenskou praxí. Jako bonus ti poskytneme odborné materiály, které během svého studia určitě oceníš.

Mám zájem
Možnosti brigády v lékárně

Chceš už během studia získat cenné zkušenosti z prostředí lékárny a zároveň si přivydělat? V našich lékárnách máš několik možností.

Jako brigádník v lékárně se budeš pod dohledem zkušenějších kolegů podílet na příjmu a naskladňování zboží, sanitačních nezbytnostech a zorientuješ se v běžném chodu a uspořádání lékárny. Pokud máš o brigádu zájem, kontaktuj přímo svou vybranou lékárnu nebo nám vyplň přihlašovací formulář a my se ti ozveme.

Exkurze pro studenty

Zajímáš se o hromadnou a individuální přípravu léčivých přípravků? Chceš vidět, jak to vypadá ve skladu, ze kterého se distribuují léčivé přípravky do celé ČR?

Po domluvě se školou tě s celou třídou provedeme po našich centrálních laboratořích a distribučních skladech v Brně nebo Nučicích u Prahy. V laboratořích uvidíš praktickou ukázku zpracování IPLP od objednání až po expedici. Ve skladu ViaPharmy pochopíš, jak funguje distribuce, a získáš základní orientaci v logistice.

Pokud máš o exkurzi zájem, kontaktuj nás na e-mailu .

Facebooková skupina

Přidej se do naší facebookové skupiny a měj přehled o všech akcích, které pro studenty DFA připravujeme. Čekají tě i zajímavé články nebo nabídky brigád.

Rádi ti tam také odpovíme na vše, co tě zajímá ohledně praxí, stipendií, exkurzí a dalších příležitostí pro studenty.

Chci do skupiny
Studuj obor Diplomovaný
farmaceutický asistent

Studuješ střední školu a rozhoduješ se, kam dál? Lákala by tě práce v lékárně?

Na stránkách www.deefacko.cz najdeš seznam všech vyšších odborných škol, kde se dá studovat obor Farmaceutický asistent.

Pokud už pracuješ na plný úvazek, ale chceš se dál vzdělávat, některé školy nabízejí kromě prezenčního i kombinovanou formu studia. Tak si vyber tu svou!

Chci studovat
Zaměstnanecké benefity
Nabízíme řadu důležitých benefitů i spoustu drobností pro dobrou náladu.
Rodina a volný čas

5 týdnů dovolené

Stravenky ve výši 190 Kč

Příspěvek na Multisport kartu

Plán podpory na mateřské a rodičovské dovolené

Práce a vzdělávání

Interní kurzy a školení

Příspěvek na atestaci

Členské příspěvky (ČLnK a ČKFA)

Příspěvek na sanitářský kurz

Pracovní oděv zdarma

Příspěvek na obuv

Ostatní

Odměna za doporučení

Dárek k jubileu a výročí u společnosti

Příspěvky na penzijní nebo životní pojištění

Exkluzivní slevy u partnerských společností