Příspěvek 25 000,- pro studenty DFA

Pokud už máš za svým příjmením ta tři důležitá písmenka, posíláme velkou gratulaci a  skvělou zprávu k tomu.

Všem absolventům oboru DFA v akademickém roce 2019/2020 nabízíme náborový příspěvek ve výši 25 000 Kč. Podmínkou je, že k nám musí nastoupit na plný úvazek a odpracovat alespoň jeden rok. Na příspěvek mají nárok všichni absolventi DFA, kteří k nám nastoupili (a nastoupí) v období od 15. 6. 2020 do 31. 12. 2020.

Pokud se stále rozhoduješ, kdo bude tvůj budoucí zaměstnavatel, přečti si pár následujících řádků o tom, jací jsme my.

Za čím si stojíme?

  • Náročnou práci umíme ocenit. Ať už budeš na kterékoliv z našich lékáren, máš jistotu, že si vždy vyděláš minimálně 26 000 Kč hrubého měsíčně. S odměnami můžeš dosáhnout i na více než 32 000 Kč hrubého měsíčně.
  • Máme propracovaný systém odborného vzdělávání a rozvinutý kariérní program. Pokud si chceš vyzkoušet i něco jiného než práci za tárou a v laboratoři, rádi tě zapojíme do některého z řady našich projektů.
  • Děláme smysluplnou práci. Povolání je pro nás zároveň posláním. A potvrzují to i spokojení klienti, kteří se k nám vracejí pro výrobky i pro dobrou radu.
  • Každý může ovlivnit provoz lékárny. Všem farmaceutickým asistentům dáváme příležitost zapojit se do expertních skupin, kde mohou otevřeně sdílet své nápady a ovlivnit tak chod celé společnosti.

Pokud se chceš dozvědět více o náborovém příspěvku nebo volných pozicích, napiš kolegovi z personálního oddělení Ivo Jonášovi na e-mail: ivo.jonas@drmax.cz nebo mu zavolej na telefonní číslo: +420 739 329 179.

Přejeme krásný zbytek léta a těšíme se na zprávy od vás.